Borgetto s.r.o.

Prenájom skladových a kancelárskych priestorov - 186 m2

Spoločnosť Borgetto s.r.o. Vám ponúka na prenájom skladové, prevádzkové, výrobné a kancelárske priestory v bývalom areáli zvolenskej pekárne Pod Dráhami. Areál má výbornú dostupnosť pre nákladnú a kamiónovú dopravu, nachádza sa 100m od hlavného dopravného uzla v smeroch Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Budapešť.

 

Prístup k areálu

Objekt má výbornú polohu a napojenie na medzinárodnú cestnú dopravu. Nachádza sa cca 200 m od križovatky ciest E571 (smer Bratislava - Košice) a E77 (smer Banská Bystrica – Šahy - Budapešť). Prístup k objektu je vhodný aj pre kamiónovú dopravu. Celý areál je prejazdný v okruhu.

 

Popis objektu

Ponúkaný objekt je dvojpodlažný. Na 1.NP (prízemie) sa nachádzajú skladové a prevádzkové priestory (186 m2). Kancelária a sociálne zariadenie je na 2.NP. Budova má samostatné vykurovanie všetkých priestorov. K budove patrí nakladacia rampa s výškou 0.60m a šíkmá nájazdová plocha.

Pôdorys 1.NP a 2.NP 

Cenová ponuka

  • plocha skladu: 186 m2
  • kancelária + soc.zariadenie: 20 m2
  • nakladacia rampa: 33 m2
  • obslužné plochy: 62 m2

Cena za prenájom závisí od celkovej prenajatej plochy a dobe nájmu. Minimálna doba nájmu je 2 roky.

Cena za prenájom skladových prestorov: od 2,60 eur / m2 / mesiac + energie + DPH.

Pozrite si aj ďalšie voľné priestory na prenájom v našom areáli.

 

Fotogaléria

ozio_gallery_nano

Potrebujete viac informácií?

Napíšte nám This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. alebo nám zavolajte na +421 908 966 992