Borgetto s.r.o.

Prenájom garážových priestorov - 150 m2

Objekt sa nachádza v areáli bývalých pekární vo Zvolene, ulica Pod Dráhami 1. K dispozícii je garáž vhodná na prevádzku autoservisu, spolu s priľahlou obslužnou plochou. Objekt je zapísaný na LV č.8075 v katastrálnom území Zvolen. Spoločnosť Borgetto s.r.o. je výlučným vlastníkom uvedených objektov.

 

Prístup k areálu

Objekt má výbornú polohu a napojenie na medzinárodnú cestnú dopravu. Nachádza sa cca 200 m od križovatky ciest E571 (smer Bratislava - Košice) a E77 (smer Banská Bystrica – Šahy - Budapešť). Prístup k objektu je vhodný aj pre kamiónovú dopravu. Celý areál je prejazdný v okruhu.

 

Popis objektu

Ponúkaný objekt slúžil ako autoservis, je jednopodlažný. Na prednej strane je 5 vstupných dverí, každé so šírkou 3,10m. Inž.siete v objekte: vodovod, NN. Bola zrealizovaná čiastočná rekonštrukcia strešnej izolácie. Vzhľadom na bývalé využitie priestoru ako autoservis má objekt veľký potenciál pre budúcich nájomcov.

Pôdorys 1.NP 

Cenová ponuka

  • plocha garáže (9,1 x 16,6 m): 150 m2
  • obslužné plochy: 83 m2

Cena za prenájom závisí od celkovej prenajatej plochy a dobe nájmu. Minimálna doba nájmu je 2 roky.

Cena za prenájom garážových prestorov: od 2,30 eur / m2 / mesiac + energie + DPH.

Pozrite si aj ďalšie voľné priestory na prenájom v našom areáli.

 

Fotogaléria

ozio_gallery_nano

Potrebujete viac informácií?

Napíšte nám This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. alebo nám zavolajte na +421 908 966 992